Kvalita a cena..


Kvalita je u nás samozrejmá.

V dnešnej dobe dostupnosť materiálov a vývoj technológií nemá hraníc. Vďaka tomu sa môžeme my prezentovať výbornými výsledkami. Ponúkame kvalitné produkty pre dlhodobú spokojnosť našich klientov, a to v kombinácii zachovania funkcie a nadčasového dizajnu. Kladieme dôraz na precízne vypracovanie detailov.

Cenové ponuky sú vypracované individuálne. V závislosti od výberu materiálu a technickej náročnosti.

Realizácia.

Ak už máte orientačne zameraný priestor alebo vypracovaný model vášho nábytku a približne viete aj výber materiálu ešte pred našim prvým stretnutím, vedeli by sme Vám vypracovať približnú cenovú ponuku hneď na začiatku. Ak by ste s ňou súhlasili, dohodli by sme si stretnutie, zamerali by sme priestor, vy by ste si potvrdili dostupnosť materiálov a pri prípadných zmenách by sa cenová ponuka ešte upravila.
Ak nám neviete na začiatku poskytnúť dostačujúce informácie, postupujeme tak, že po dohodnutom stretnutí si zameriame priestor, Vy si vyberiete materiál z veľkej vzorkovej škály, ktorú Vám ponúkneme a následne na to Vám vypracujeme 3Dvizualizáciu a komplexnú cenovú ponuku.
Po konečnom schválení sa objednávka odovzdá do výroby.
Dodacie termíny sú vzhľadom od technickej náročnosti individuálne. Môžu byť už od 2 týždňov. Bežný termín dodania je 6 týždňov.
Nasleduje dovoz a montáž.